LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛА НА АКУМУЛАТОР QLS-6688 ЦРВЕНА

11.990 ден

• Започнете го патувањето во нов автомобил.
• Седиште обложено со еко кожа кое обезбедува максимална удобност.
• Светлечки предни фарови и блескави задни светла.
• Звук на палење на автомобилот, различни музички мелодии и приказни.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• USB, bluetooth и AUX приклучок.
• Безбедносен појас.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Врати кои се отвараат.
• 2 мотора на задните тркала.
• EVA гуми (меки).
• Тркалца на задниот дел на автомобилот за полесен транспорт.
• Копче за прилагодување на брзината на движење, брзо и бавно.
• Батерија 12V7AH*1.
• Полнач за батерија.
• Наменето за деца над 3 години до 25 kg.
• Далечински управувач, користи 2×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 108x60x47 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 11000 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛА НА АКУМУЛАТОР QLS-6688 ЦРВЕНА

11.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!