LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КАПА ЗА БЕБЕ РОЗЕВА СО УШИЊА

170 ден

• Мали практични памучни капчиња со ушиња кои ќе го штитат главчето на Вашето најмало.
• Димензии на производот : 14×13

Нема на залиха

900382 Категории: ,
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КАПА ЗА БЕБЕ РОЗЕВА СО УШИЊА

170 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!