LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КАМЕРА БЕЖИЧНА THET КИКАБУ

3.490 ден

• Пренос во живо преку телефон или таблет IOS/Android, користејки ја апликацијата IPC360 Home со регистрација на е-пошта.
• Откривање на движење и следење на движење.
• Аларм.
• Резолуција 1080р (1920×1080).
• Ноќно гледање до 10 m.
• Снимање видео на ТF картичка максимум 128 GB.
• Леќа 3,6 mm.
• Двонасочен разговор.
• Прилагодување на звукот.
• Бежичен WIFI.
• Температура на работа од -10 до 50?C.
• Ротација 90°.
• Мрежен интерфејс RJ-45 10/100Mb адаптивен етернет интерфејс.
• Една камера може да се дели максимум со 5 корисници.
• Комплетот вклучува: камера, USB кабел, USB адаптер.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КАМЕРА БЕЖИЧНА THET КИКАБУ

3.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!