LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРАЛНА ЕНЏОЈ РОЗЕВА СО ЦВЕТ КИКАБУ

3.512 ден

• Коцкаста игрална, наменета за дечиња до 36 месеци.
• Мрежести прозори за подобра вентилација
• Страничен патент за отварање/затварање
• Подлога за душек
• Интересен дизајн
• Компактна и лесна за складирање
• Торба за носење.
• Димензија на склопена: 100х100х75 см
• Тежина: 10kg
• Европски стандарт за безбедност: EN716-1/2

Нема на залиха

SKU: 55518 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРАЛНА ЕНЏОЈ РОЗЕВА СО ЦВЕТ КИКАБУ

3.512 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!