LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА SPICY БЕЖ КИКАБУ

4.690 ден

• Оваа исклучително стилска и удобна столицата за хранење Spicy ќе биде омилена на секое дете!
• Погодна е за деца од 6 месеци па нагоре.
• Компактно склопување на хранилката.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Наслонот за грб има 3 нивоа и прилагодлива висина на хранилката.
• Хранилката има 3 положби за далечина на послужавникот.
• Двоен послужавник со преграда за шише.
• Има 3 позиции на потпирачот за нозе.
• Димензии на производот: 65х52.5х102 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

хранилка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА SPICY БЕЖ КИКАБУ

4.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!