LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА ПАСТЕЛО ЦРНА КИКАБУ

7.890 ден

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Наслонот за грбчето се подесува во 5 положби.
• Седиштето се поставува на 7 висини.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
• Лесно и компактно преклопување.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.
• Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење и прилагодување во 3 позиции.

Нема на залиха

55943 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА ПАСТЕЛО ЦРНА КИКАБУ

7.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!