LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА OK BABY ЦРВЕНА (РОЈО)/РОЗЕВА (РОСАДО)

2.890 ден

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Седиштето се поставува на 6 висини.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
• Тркалца за полесен транспорт.
• Можност за заклучување на тркалата.
• Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА OK BABY ЦРВЕНА (РОЈО)/РОЗЕВА (РОСАДО)

2.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!