LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА CREAMY 2 ВО 1 ЗЕЛЕНА КИКАБУ

3.290 ден

• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Може да се монтира во мало столче за хранење.
• Самата хранилка може да се направи и во бустер храника.
• Наменета за дечиња од 6 – 36 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА CREAMY 2 ВО 1 ЗЕЛЕНА КИКАБУ

3.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!