LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГЛОДАЛКА КИТИ 30ЦМ АМЕК

312 ден

• Кутре или маче се дел од колекцијата на Амек играчки кои се целосно изработени со врвен дизајн и квалитет.
• Уникатен дизајн и материјали во различни бои.
• Сето ова заедно со практични додатоци пластични геометриски фигури кои тропкаат и глодалка за чешкање на непцата на вашето бебенце.
• Прстен за полесно закачување на креветче, количка, транспортер.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГЛОДАЛКА КИТИ 30ЦМ АМЕК

312 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!