LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГЛОДАЛКА ДРВЕНА ЗАЈЧЕ РОЗЕВО

350 ден

• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата.
• Изработена од 100% меко дрво без да ги иритира непцата на вашето малечко, и 100% памук.
• Димензии на производот: 20×12,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 11×7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГЛОДАЛКА ДРВЕНА ЗАЈЧЕ РОЗЕВО

350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!