LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ФОТЕЛЈА МЕЧЕ РОЗЕВО

2.990 ден

• Преслатка луксузна мече фотелја достапна во три бои:розе,плаво,сиво.
• Израдувајте го вашето детенце со оваа фотелја мече.Совршена за време на приказна,гушкање и релаксирање.На вашето детенце му е загарантирано забавно седење,релаксирање или играње со оваа фотелја.
• Предвидена за сите дечиња кои можат самостојно да седат.
• Оваа фотелја пружа стабилност и удобност, поради изработката и квалитетот не постои опција да се деформира под притисок и тежина.Освен тоа што е лесна,вашето дете може самостојно да ја носи и поместува фотелјата.
• Димензии на производот: 48×60 cm.

Нема на залиха

900422 Категории: ,
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ФОТЕЛЈА МЕЧЕ РОЗЕВО

2.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!