LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ФИОКАР ELON СИВ КИКАБУ

11.490 ден

• Практичен фиокар кој се карактеризира со висок квалитет, изработен од најдобри материјали.
• Погоден за чување на бебешка облека,играчки и останати работи кои му се потребни на вашето бебе.
• Фиокарот содржи 4 фиоки.
• Димензии: 80x85x48 cm.
• Димензии на внатрешен дел на фиоките: 67x38x11 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ФИОКАР ELON СИВ КИКАБУ

11.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!