LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ФИГУРА 3-Д ГУМЕНА ДЕЛФИН 97cmX61cm

300 ден

• Гумена фигура со која што ви е загарантирана забавата на вашите дечиња.
• Делфин, тигар или крокодил нека избере вашето детенце пријател за пливање или пак за трошење на неисцрпната детска енергија.
• Фигура на надувување, со висок квалитет.
• Димензии на производ:
• Делфин: 97×61 cm.
• Тигар: 98×44 cm.
• Крокодил: 94×61 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
3044669-1 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ФИГУРА 3-Д ГУМЕНА ДЕЛФИН 97cmX61cm

300 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!