LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУБАК MISTY БЕЖ КИКАБУ

Original price was: 4.290 ден.Current price is: 3.590 ден.-16% OFF

• Стабилен и цврст дубак.
• Наменет за деца од 6 месеци до 12 кг.
• Седиштето се подесува на 3 позиции по висина.
• Изработен од високо квалитетна пластика.
• Меко и удобно седиште.
• 2 ротирачки тркала за 360 степени и 2 фиксни.
• Лесен за склопување и транспорт.
• Производот користи 2 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 61x72x50 cm.
• Димензии на пакувањето: 73x63x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУБАК MISTY БЕЖ КИКАБУ

Original price was: 4.290 ден.Current price is: 3.590 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!