LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУБАК CAR БЕЖ КИКАБУ

5.590 ден

• Стабилен и цврст дубак.
• Седиштето се подесува на 3 позиции по висина.
• Музичка играчка со 5 мелодии, светлечки бројки и букви која може да се извади и да се постави на креветче.
• Лесен за склопување и транспорт.
• Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm.
• Димензии на пакувањето: 63 x 73 x 10 cm.
• dubak ,stabilen ,igracki ,sediste ,trkalca ,kikkaboo ,onlineshop ,lococroco ,дубак ,стабилен ,играчки ,седиште ,тркалца ,кикабу ,онлајнпродавница ,лококроко

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУБАК CAR БЕЖ КИКАБУ

5.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!