LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУБАК ABC РОЗЕВ КИКАБУ

5.290 ден

• Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.
• Стабилен и безбеден.
• Прилагодување на висината на 3 нивоа.
• Сет со музички играчки до 5 мелодии, светлечки букви и бројки.
• Може да се извади и да се прикачи на дрвено креветче.
• Лесен за склопување.
• Димензии на пакувањето: 64,5 х 14 х 79 см.
• Димензии на производот: 61,5 х 73 х 46?51,5 cм.
• Сертификат ЕN 1273; EN 71-1-2-3
• dubak ,stabilen ,igracki ,melodii ,sediste ,trkalca ,kikkaboo ,onlineshop ,lococroco ,дубак ,стабилен ,играчки ,мелодии ,седиште ,тркалца ,кикабу ,онлајнпродавница ,лококроко

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУБАК ABC РОЗЕВ КИКАБУ

5.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!