LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science Museum Robotics ‘Mio the Robot’ сет монтажен робот (8+)

2.180 ден

• Вклучува Mio the Robot сет монтажен робот.
• Инфрацрвени сензори, мојот нов робот може да избегне пречки и може да ја следи вашата рака.
• Микрофонот можете да го контролирате едноставно со плескање со рацете.
• Помага да се развие умешност, генијалност и креативност.
• Богатиот илустриран прирачник ќе ве води чекор по чекор низ склопувањето и програмирањето.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 50х30х10 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science Museum Robotics 'Mio the Robot' сет монтажен робот (8+)

2.180 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!