LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder трактор со натоварувач Fendt 936 Vario (3+)

3.140 ден

Со воведувањето на својата серија на големи трактори BRUDER успеа да воспостави многу успешна производна линија на играчки што е единствена кога станува збор за функционалноста и естетиката кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Моќниот тракторот Fendt 936 Vario ги има истите карактеристики како и другите модели т.е. целосно застаклена кабина, врати кои лесно се отвораат, практични скалички. Кранот на тракторот може да се прилагоди на потребната висина, и да го олесни детското играње. Има дополнително воланче кое се протега низ покривот на кабината кои ќе можат овој трактор лесно да го ракуваат ‘малите земјоделци’.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder трактор со натоварувач Fendt 936 Vario (3+)

3.140 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!