LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder MAN TGS камион со кран и автомобил (4+)

6.090 ден

• Камионите за влечење се разновидни алатки во сообраќајот. Без разлика дали ќе ги товарат расипаните возила и ќе ги носат во работилница или ќе ги отстрануваат непрописно паркираните возила, тоа ќе бидат едни од главните теми на игра кај вашите мали возачи на овој сет. Специјалниот дизајн на овој камион за влечна служба MAN TGS со автомобил кој е реплика на оргиналниот производ, германскиот производител Bruder ги овозможува сите овие реални детали кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Камионот за влечење MAN TGS има функција платформата да може да се спушти за да се товарат возилата. Исто така, можно е да се товарат возила со помош на кранот што може да се издолжува и ротира.Појасот за товарење се состои од синџири и стеги за тркалата,и овозможува безбедно и брзо подигање и товарење. Прицврстувачите на тркалата и дополнителните потпори го зацврстуваат возилото. Кабината на камионот со високи детали има врати што се отвораат, и ретровизори кои се преклопуваат на кабината, како и модулот за светлина и звук. Новиот спортски автомобил има отстранлив покрив и може да се внесе фигура. Автомобилот доаѓа со новиот систем за менување тркала за уште поголема забава кај децата.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder MAN TGS камион со кран и автомобил (4+)

6.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!