LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld полициски брод со полицаец, нуркач и додатоци (4+)

2.850 ден

• Комплетот вклучува полицаец со капа, ремен, палка, факел, пиштол, лисици и радио уред, како и полициски нуркач со боца со кислород, апарати за дишење и перки.
• Полицискиот чамец лебди и е опремен со ротирачко светло за светилник, обезбедувајќи реално искуство за играње на вода.
• Наменето е за деца над 4 години.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld полициски брод со полицаец, нуркач и додатоци (4+)

2.850 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!