LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld фигура комунален работник (4+)

960 ден

Оваа фигура градинарски работник на терен ќе биде одличен додаток во колекцијата на вашите ‘мали работници’.Градинарскиот работник на Bruder е облечен во работна опрема како капа и градинарска облека кои се типични за градинарите. Дополнителните алатки за работа како што се количката за товар, лопата и гребло, ќе ја зголемат детската игра и ќе ја направат повозбудлива. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Фигурата е направена од здрави материјали и е детално изработена, за да може да издржи на интензивната игра на децата. Таа има зглобни движења на раката и ногата, за да може да се движи во различни позиции и да изведува различни дејства. Оваа фигура е идеална за развивање на имагинацијата на децата, воедно помага децата да ги научат различните видови работници и нивните професии. Освен тоа, таа може да биде користена и како дополнување за игра со другите модели на Bruder за по-реалистично искуство при играта.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld фигура комунален работник (4+)

960 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!