LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАНСПОРТЕР ЛИТЛ ТРАВЕЛЕР БЕЖ СО ТОЧКИ

2.990 ден

• LCD екран.
• Технологија FHSS.
• Опсег на отворено 270-300м.
• Опсег во затворен простор 30-50м.
• Aктивирање ва VOX.
• Ноќно светло.
• Приспивни мелодии.
• Двонасочен разговор.
• Аларм надвор од опсегот.
• Аларм за слаба батерија.
• Вибрации.
• Контрола на волуменот.
• Сетот вклучува: родителска единица,бебешка единица, 2 USB кабли, 1 USB адаптер,Вградена LION батерија за родителската единица.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550093 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАНСПОРТЕР ЛИТЛ ТРАВЕЛЕР БЕЖ СО ТОЧКИ

2.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!