LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕШКА КОЛИЧКА ЦРВЕНА ЛЕЏЕНД

4.990 ден

• Лесна, модерна и функционална количка наменета за дечиња до 15 кг со позиција удобна за спиење.
• Достапна во четири бои плава, сива, беж и црвена.
• Цврста метална конструкција.
• Дупли тркала.
• Можност за фиксирање на предните и задните тркала.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Ергономични ротирачки рачки.
• Предна заштитна, мека пречка-бампер.
• Прозорче со мрежа за постојано набљудување на детето.
• Помошна корпа за багаж.
• Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.
• Чадор систем на склопување.
• Димензии на производот: 63x106x52 cm.
• Димензии наседишен дел: 35x46x35 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕШКА КОЛИЧКА ЦРВЕНА ЛЕЏЕНД

4.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!