LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОМОБИЛ ЖИВОТНО МИКС

150 ден

• Изненадете го вашето дете со овие прекрасни автомобили во форма на животни.
• Погодни за мали детски рачиња кој ќе им донесе голема радост на вашите малечки.
• Во различни форми и бои вашите малечки ќе можат да го одберат нивното омилено животно.
• Автомобилот во форма на животно ќе бидат одличен подарок за сите дечиња.
• Димензии на производот: 10х9х6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОМОБИЛ ЖИВОТНО МИКС

150 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!