LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОМОБИЛ НА БАТЕРИИ

300 ден

• Кога ќе наиде на некоја пречка автоматски го менува правецот на движење.
• Има светлоносни и звучни ефекти. Свети во разни бои.
• Наменет е за деца над 3 години.
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои не се вкличени во пакувањето.
• Димензии на производот: 12x8x8 cm.
• Димензии на пакувањето: 12x9x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОМОБИЛ НА БАТЕРИИ

300 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!