LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОМОБИЛ MAJORETTE НА КАРТОН (3+)

500 ден

• Совршен подарок за секое момче.
• Децата можат да соберат други возила и играчки за уште повеќе тркачки игри.
• Создава одличен подарок за да ја поттикне имагинацијата на децата од 4 до 8 години.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОМОБИЛ MAJORETTE НА КАРТОН (3+)

500 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!