LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОБУС ПОЖАРНА НА БАТЕРИИ

650 ден

• Време е за незаборавна игра и забава со овој прекрасен автобус пожарна на батерии.
• Овој мултифункционален автобус на батерии има звучни и светлосни ефекти.
• Кога ќе ги пристиснете четрите копчињата, се испуштаат звуци и светлосните ефекти се вклучуваат.
• Вратите на автобусот се отвораат.
• Меки тркала.
• Производот користи 3хLR44 батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 31х15х11 cm.
• Димензии на производот: 18х10х9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
34047 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОБУС ПОЖАРНА НА БАТЕРИИ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!