LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОБУС ФРИЗЕРСКИ СЕТ

650 ден

• Совршен почетен комплет за девојчиња за експериментирање и креативност со нивниот стил.
• Овој козметички сет им помага на девојчињата да ја изразат својата имагинација.
• Сет играчка со висока симулација споредлив со реални производи.
• Ги вклучува и најважните работи за совршен изглед.
• Производот е наменет за деца над 3 години.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОБУС ФРИЗЕРСКИ СЕТ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!