LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВИОН СО МЕУРЧИЊА

650 ден

• Играчката авион со меурчиња е подготвена за забава.
• Момчињата и девојчињата сега можат да му се придружат на Џет во забавни, пенливи авантури. Притиснете го копчето и Џет исфрла облак од меурчиња од неговите мотори!
• Лесен и има совршена големина за раце од предучилишна возраст, вклучува раствор од меурчиња и вистински работни тркала!
• Наменето за деца од 3+ години.

Нема на залиха

7660113 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВИОН СО МЕУРЧИЊА

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!