LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВИОН НА ДАЛЕЧИНСКО ZY-530

1.850 ден

• Изненадете го вашето најмило со играчка која ќе му овозможи неограничена забава.
• Одлична играчка за малите идни пилоти.
• Може да го контролирате и до 150 метри.
• Достигнува брзина до 30 km/h.
• Време траењето на летот е од 12-15 минути.
• Производот користи литиумска батерија во авионот која е вклучена во пакувањето и 3×1.5V AA батерии во далечинското кои не се вклучени во пакувањето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВИОН НА ДАЛЕЧИНСКО ZY-530

1.850 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!