LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВИОН НА ДАЛЕЧИНСКО J20

2.350 ден

• Авион кој ќе му овозможи на вашето дете да се почуствува како вистински пилот.
• Одлична забава на отворено.
• Играчка која ветува бескрајни часови радост.
• Има звучни и светлосни ефекти.
• Помага во развојот на имагинацијата и моторните вештини кај децата.
• Време траењето на летање на авионот е околу 15 минути.
• Производот користи литиумска батерија во авионот која е вклучена во пакувањето и 2×1.5V AA батерии во далечинското кои не се вклучени во пакувањето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВИОН НА ДАЛЕЧИНСКО J20

2.350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!