LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВИОН НА БАТЕРИИ

650 ден

• Изненадете го вашето дете со овој прекрасен авион на батерии.
• Овој авион има музички и светлосни ефекти кој ја зголемува имагинацијата и забавата кај децата.
• Произведен е од висококвалитетна пластика, која е сосема безбедна и лесна за движење и управување.
• Производот користи 3х1.5 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 25х24х13 cm.
• Димензии на пакување: 28х26х15 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВИОН НА БАТЕРИИ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!